O nás

Jsme tým nadšených profesionálů v oblasti realit. Naším cílem je spokojený klient, který u nás nalezne profesionální a přátelský přístup.


Prodej a koupě nemovitosti je významným rozhodnutím, a proto je důležité nalézt schopného a poctivého partnera, který vás provede celým tímto procesem k vaší plné spokojenosti. Spletitost realitního trhu je pro nás podnětem k neustálému zdokonalování a vzdělávání všech našich spolupracovníků.


Předností společnosti Podřipská realitní a.s. je znalost našeho regionu a komplexnost nabízených služeb, které zajišťuje řada nezávislých odborníků.

Náš tým

Ing. Jiří Puršl, předseda představenstva

V oblasti realit jsem začal podnikat v roce 2013 na základě negativních osobních zkušeností s realitními kancelářemi. Od realitní kanceláře jsem totiž očekával profesionální přístup a zajištění všech fází obchodu. Vyřízení některých kroků prodeje jsem si však musel obstarat sám a díky tomu jsem zjistil, že i v oblasti obchodování s realitami je prostor pro změnu kvality, spolehlivosti a užití nových způsobů komunikace s klienty. Tato osobní zkušenost pro mě byla impulsem, abych se spojil se schopnými odborníky, kterým jsem vybudoval zázemí fungující realitní kanceláře včetně výrazného marketingu.


Nyní vedu tým zkušených makléřů, kteří přemýšlí jako já a mají radost z každého spokojeného klienta. Mým mottem je: „Co můžeš udělat dobře a rychle, udělej ještě lépe a rychleji.“ Řešení změn bydlení našich klientů se pro mne stalo novou profesní výzvou.

Martin Rous, realitní makléř se specializací na pronájmy nemovitostí

Řídím se mottem: „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali k tobě“. Profesionální přístup a vstřícné jednání ve vztahu ke klientovi i spolupracovníkům jsou pro mě základem pro úspěšně uzavřené obchody. Oblast realit mě baví, mám rád různorodost této práce.