O nás

Jsme tým nadšených profesionálů v oblasti realit. Naším cílem je spokojený klient, který u nás nalezne profesionální a přátelský přístup.


Prodej a koupě nemovitosti je významným rozhodnutím, a proto je důležité nalézt schopného a poctivého partnera, který vás provede celým tímto procesem k vaší plné spokojenosti. Spletitost realitního trhu je pro nás podnětem k neustálému zdokonalování a vzdělávání všech našich spolupracovníků.


Předností společnosti Podřipská realitní a.s. je znalost našeho regionu a komplexnost nabízených služeb, které zajišťuje řada nezávislých odborníků.

Náš tým

Náš tým

Ing. Jiří Puršl, předseda představenstva

V oblasti realit jsem začal podnikat v roce 2013 na základě negativních osobních zkušeností s realitními kancelářemi. Od realitní kanceláře jsem totiž očekával profesionální přístup a zajištění všech fází obchodu. Vyřízení některých kroků prodeje jsem si však musel obstarat sám a díky tomu jsem zjistil, že i v oblasti obchodování s realitami je prostor pro změnu kvality, spolehlivosti a užití nových způsobů komunikace s klienty. Tato osobní zkušenost pro mě byla impulsem, abych se spojil se schopnými odborníky, kterým jsem vybudoval zázemí fungující realitní kanceláře včetně výrazného marketingu.


Nyní vedu tým zkušených makléřů, kteří přemýšlí jako já a mají radost z každého spokojeného klienta. Mým mottem je: „Co můžeš udělat dobře a rychle, udělej ještě lépe a rychleji.“ Řešení změn bydlení našich klientů se pro mne stalo novou profesní výzvou.

Martin Rous, realitní makléř se specializací na pronájmy nemovitostí

Řídím se mottem: „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali k tobě“. Profesionální přístup a vstřícné jednání ve vztahu ke klientovi i spolupracovníkům jsou pro mě základem pro úspěšně uzavřené obchody. Oblast realit mě baví, mám rád různorodost této práce.

Věra Baťková, realitní makléřka

Práce v oboru prodeje realit mě baví, protože každý den je jiný. Ráda pomáhám lidem najít tu správnou nemovitost nebo kupce. Myslím, že pečlivá práce a osobní přístup jsou základem úspěšného obchodu.

Radoslav Arnold, realitní makléř

S Podřipskou realitní kanceláří, a.s. spolupracuji od roku 2013 jako finanční makléř. Nejdůležitější je pro mne profesionální a individuální přístupu ke klientovi. Proto možnost stát se součástí týmu jako realitní makléř byla pro mne samozřejmost.


Věřím v motto: „Odlišnost od ostatních je cesta k úspěchu.“

Lenka Puršlová, asistentka realitní kanceláře

Jsem spojujícím článkem mezi klienty a naší společností. Pečlivě střežím správné toky informací, smluv a lidí. Mojí vizitkou je kancelář, o kterou se denně ráda starám.